KOTŁOWNIA TO SERCE SYSTEMU GRZEWCZEGO

 

Dobrze zaprojektowana i wykonana  kotłownia, podłączona do zdrowego „krwioobiegu” jakim  dobrze zaprojektowana i wykonana  wewnętrzna instalacja odbiorcza  centralnego ogrzewania grzejnikowa lub podłogowa to ciepło w Twoim domu i niskie koszty eksploatacji !

DANMAR – projektujemy i wykonujemy NAJLEPSZE KOTŁOWNIE

Na skuteczność naszych rozwiązań  wpływ mają : dobrze opracowana koncepcja zawsze w konsultacji z Klientem , najnowocześniejsze  technologie i  urządzenia , trwałe materiały , a także bardzo wysoka jakość wykonania i serwis powykonawczy .

 • Kotłownie gazowe
  Są to nowoczesne i wygodne dla użytkowników rozwiązania, całkowicie  bezobsługowe , oraz dobrze współpracujące z systemami automatycznej regulacji . Kotłownie gazowe oparte na gazowych kotłach kondensacyjnych to jedno z najbardziej komfortowych i wbrew obiegowym opiniom jeden z najtańszych sposobów ogrzewania! 
 • Kotłownie olejowe
  Zapewniają równie dużą wygodę jak kotłownie gazowe , ale wymagają pomieszczeń magazyowania oleju opałowego,  za olej trzeba zapłacić jednorazowo z „góry”, a jego cena jest niestety nieprzewidywalna .
 • Kotłownie elektryczne
  Wygodne i tanie inwestycyjnie , ale ze względu na wysoki koszt eksploatacji jest to rzadko  stosowane rozwiązanie.
 • Kotłownie na biomasę i  na pellet
  Znacznie wygodniejsze i przyjaźniejsze środowisku od tradycyjnych kotłów na węgiel , oferują praktyczne bezobsługową pracę łącznie z systemem automatycznego rozpalania .
 • Kotłownie  na węgiel ekogroszek
  Kocioł na ekogroszek to urządzenie bardziej zaawansowane od  tradycyjnego kotła węglowego, jest przy tym wygodniejszy w użytkowaniu i bardziej przyjazny dla środowiska.
 • Kotłownie węglowe zasypowe
  Są stosunkowo tanie w zakupie , ale bardzo uciążliwe w użytkowaniu – wymagają systematycznego dokładania opału i usuwania popiołu. Ze względu na ochronę środowiska wycofywane z produkcji lub wręcz zakazane do montażu !

Dobór technologii i odpowiednich elementów to podstawa – z nami masz pewność, że instalacja będzie niezawodna i efektywna. Napisz do nas lub zadzwoń, a DANMAR pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie.  

POMPY CIEPŁA POWIETRZNE DLA OGRZEWANIA C.O.I CWU

GAZOWE KOTŁY KONDENSACYJNE

KOTŁY OLEJOWE

STAŁOPALNE KOTŁY PELLETOWE